Bursa Duşakabin Tamiri

Bursa Duşakabin Tamiri

Banyo yaparken veya duş alırken suyun etrafa sıçramasını ve yayılmasını önlemek için paneller ile yapılan ve kapatılan alana duşa kabin adı verilmektedir. Duşakabin modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Değişen teknoloji ve modern hayatında etkisi ile her geçen sezon yeni ve modern duşakabin modelleri ortaya çıkmaktadır. Paneli plastik mıka olan duşakabin modelleri olduğu gibi aynı zamanda paneli cam olan duşakabinler de bulunmaktadır. Duşakabin yapılacağı zaman banyoda gerekli ölçüler alınmakta ve ürün ona göre üretilmektedir. Duşakabin fiyatları modeline ve yapılacak olan boyuta göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her evin her banyonun olmazsa olmazı olan duşakabin alırken mutlaka gerekli tenkil desteği veren firmalar tercih edilmelidir. Bursa duşakabin tamiri ve montajı için bizlere ulaşabilir, istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Duşakabin Arızaları Nelerdir?

Duşakabin arızaları kimi zaman kullanıcı kaynaklı olsa da kimi zamanda duşakabinin üretildiği malzemenin kalitesiz oluşundan da kaynaklanabilmektedir. Arızaları en aza indirmek için kaliteli malzeme ile üretilen duşakabin modelleri tercih edilmeli ve montajı yapan firma iyi seçilmelidir. Duşakabin arızalarında en sık rastlanan sorun ise cam panelin kırılması, çatlaması veya patlaması sorunudur. Aynı zamanda duş teknesinin yerinden çıkması, oynaması veya altına su alması gibi arıza sorunları da meydana gelebilmektedir. Bursa duşakabin tamiri yapan firmamızdan gerekli yardımı ve desteği istediğiniz zaman alabilir, sorunlarınızı kısa sürede kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Duşakabin Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Duşakabin tamiri ortaya çıkan arızaya göre şekillenmektedir. Duşakabinin cam paneli kırık, çatlak ise panel yerinden sökülmekte ve ardından cam veya mıka olan kısım aynı özelliklere ve desene sahip model ile değiştirilmektedir. Duşakabinin duş teknesi yerinden çıkmış veya kaymış ise sudan etkilenmeyen kuvvetli silikon kullanılarak duş teknesi yeniden yerinde sabitlenmektedir. Duş teknesi altına su alıyorsa yine silikonlarda veya sabitlemede sorun olabileceği için gerekli kontrol yapılmakta ve duş teknesi yeniden yerine sabitlenmektedir. Bursa duşakabin tamiri yapan firmamıza her türlü sorun ve şikayetleriniz için ulaşabilirsiniz. Her marka ve model duşakabin için tamir hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşarak duşakabin tamirinizi kısa sürede yapılmasını sağlayabilir, sorunlarınıza kalıcı çözümler üretebilirsiniz.