Osmangazi Duşakabin Tamiri

Osmangazi, Bursa’nın bir ilçesi olup metropol ilçelerinin en büyüğüdür. Bursa’nın tüm ilçelerinin kesiştiği nokta Osmangazi’dir. Osmangazi ilçesinde duşakabin tamir hizmetleri veriyoruz.

 Uzun yıllardır süren çalışma performansımız ile senelerin tecrübesiyle kalite hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Duşakabin bakım, onarım, yeni kurulum alanında da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bütün banyo ekipmanları üzerine servis hizmetimiz mevcut olup alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Nasıl işleyen demirin pas tutmadığı gibi firmamızın hizmetleri de pas tutmaz, dayanıklıdır ve firmamız tarafından garantilidir. Osmangazi duşakabin tamiri tüm duşakabin arıza servis hizmetleri itinalı bir şekilde yaparak size kaliteli servis hizmeti sunar.

Hizmet İçeriklerimiz

Duşakabinler zamanla arıza oluştururlar ve bu normaldir. Firmamız duşakabin sürgülü kapılarının bakımı yapar, sürgülü kapılarının yerinden çıkması ile oluşan arızayı kısa zamanda çözer. Sürgülü kapılarının mekanizması olan rulmanları yenilerek duşakabin arızasını yok eder. Rulmanların değiştirilmesinden sonra randımanlı bir şekilde duşakabin sürgülü kapıları eskisinden daha iyi çalışır hale gelir. Duşakabin tamir hizmeti için gelen ekip arkadaşlarımız uyguladıkları işlemler ile bir daha rulman arızası olmaz.

Osmangazi duşakabin tamiri olarak küvet servisi ve montajını, kompakt duş servisi, jakuzi servis hizmeti, jakuzi montajı, şok duş kurulumu,duş tekne kurulumu, duşakabin yenileme, duşakabin kurulumu gibi hizmetleri itina ile yapıyoruz. Her türlü duşakabin marka ve modellerinin bakımını, arıza kaydını, tamirini mükemmel derece sorunsuz bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz.Sizlerin en iyi hizmeti alması için deneyimli ustalarımız itina ile çalışır.

En İyi Duşakabin Tamirinin Adresi: Osmangazi Duşakabin Tamiri

Duşakabin tamirlerinde Osmangazi duşakabin tamiri adlı firmamızı arayarak oluşturduğumuz randevu talebiniz ile en geç 2 gün içerisinde verdiğiniz adrese geliyoruz. Duşakabinizin derdine çare olup sizlerin deisteğine cevap vererek gidiyoruz. Firmamız diğer duşakabin tamiri yapan firmalara göre daha ihtiyatlı çalışır ve sizlerin beklentisini yüzde yüz karşılar. Duşakabinin su sızdırmasını anında çözeriz ve temiz bir şekilde iş yaparız. Duşakabin tamirinde kullandığımız malzemelerin ne çevreye ne de insan sağlığına zararı vardır. Firmamız çevreye ve insana karşı duyarlı olup çevre dostu olan bir firmadır.