Yıldırım Duşakabin Montajı

Duşakabin ürünleri kullanımı çok sık yapılan ve her yerde karşılaşılabilecek ürünlerdir. Duşakabinler bir yerin banyosu için üretilir ve daha sonra da montaj işlemleri yapılır. Duşakabin montajı yapılırken işlemin tam olarak doğru yapıldığına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Bunların başında su kaçınmaları gelir. Duşakabinler montajlanırken teknenin montajı önce yapılan işlerdir. Duşakabin teknesi düzgün bir şekilde yerleştirilir. Duşakabin montaj işlemleri sırasında dikkat edilen önemli bir konu işleme başlamadan önce terazi ile eğimin kontrol edilmesidir. Bu işlemden sonra gerekli montaj işine başlanır ve duşakabin yerleştirilir. Yıldırım duşakabin montajı işlemlerinde hizmet veren bir firma olarak bu konuya çok dikkat etmekteyiz. Çünkü duşakabin montajı yapılacak yerde eğim olması kullanımı etkiler.

Duşakabin Montajı Yapılacak Yerde Eğim Olması Neye Sebep Olur?

Duşakabinler tamamen iyi bir şekilde yerleştirilmesi gereken ürünlerdir. Bunun en büyük sebebi tam anlamıyla verimli kullanım sağlanabilmesidir. Montaj işlemi yapılacak yerde öncelikle terazi ile eğim ölçümü yapılır. Eğer bir eğim tespit edilirse bu eğim giderildikten sonra montaj işlemine başlanır. Çünkü eğer eğim giderilmeden duşakabin montajı yapılırsa bazı kısımlarda açıklık oluşabilir. Bu açıklık yüzünden de su sızmaları meydana gelir. Bu yüzden de duşakabin işlevini yerine getirememiş olur. Yıldırım duşakabin montajı hizmeti sunan firmamız eğimlere oldukça fazla dikkat ederek hizmet verir. Firmamız birbirinden kaliteli ürünleri ile hizmet vermenin yanı sıra montaj işlemlerinde de iyi bir işçilik sunar.

Duşakabin Montajı Aşamaları Nedir?

Duşakabinler eğim ölçümleri ilk aşamadır. Montaja başlanırken alana çerçevenin yerleşimi yapılır. Bu çerçeve düzgün bir şekilde sabitlenir. Daha sonra duşakabin kapısının yerleştirileceği raylar takılır. Bu kapının açılıp kapanması için gerekir. Daha sonra açılıp kapanacak duşakabin kapısı yerleştirilir.Yerleştirilen kapılardan daha sonra ise sabit bir şekilde duracak olan paneller konulur. Böylece duşakabin hazırlanışı neredeyse tamamlanır. Son işlem olarak ise duşakabinlerin silikonlama işlemi yapılır. Böylece bütün montaj işlemi tamamlanarak duşakabin kullanıma sunulur. Yıldırım duşakabin montajı hizmeti veren firmamızdan yararlanarak duşakabin montajlama işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Her model duşakabin montajı için bizi tercih edebilirsiniz.