Yıldırım Duşakabin Tamiri

Duşakabin denilince akla ilk olarak duş alınırken dışarıya su kaçmasını önleyen ürünler gelir. Duşakabinler duş sırasında hijyenik bir ortam oluşmasını sağlayan,dışarıya su sızmasını engelleyen oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dekor amaçlı olarak da banyoları süsleyen bu ürünler çok kolay temizlenebilir olması ile de gayet kolay bir kullanım imkanı sunar. Duşakabinler aslında birer sistemdir. Bu sistem estetik bir görüntü sağlayan kullanışlı sistemlerdir. Duşakabinler uzun süre kullanıldıktan sonra birtakım hasarlar meydana gelebilir. Bununla birlikte herhangi bir nedenden dolayı da sorun olabilir. Kullanıma bağlı olan sorunlar genellikle uzun süre kullanılan duşakabinin eskimesi ile ortaya çıkar. Bu sorunlar bir parçanın eskiyip kırılması, camın çatlaması, su sızması gibi sorunlar olabilir.

Kapı sıkışması, kapının ses çıkarması gibi sorunlar da uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda duşakabin tamiri yapılır. Duşakabin tamiri oldukça emek gerektiren bir iştir. Kimi zamanlarda duşakabinin tamamen sökülmesi bile gerekebilir. Yıldırım duşakabin tamiri yapan firmamız her türlü arızanın giderilmesi için hizmet verir. Duşakabin sistemlerinde ortaya çıkan arızalar firmamız tarafından giderilerek tekrar düzgün bir kullanım imkanı sunulur.

Tamir İşlemi Nasıl Yapılır?

Duşakabin tamiri yapılırken iyi bir kontrol işlemi yapılır. Öncelikle sorunun kaynağı aranır. Duşakabin baştan sona kontrol edilir ve soruna sebep olan yer bulunarak arızanın nasıl gidebileceği belirlenir. Bazı durumlarda sadece bir onarım işlemi yeterli olabilir. Bazı durumlarda ise parça değişimi gibi işlemler gerekebilir. Böyle bir durumda yeni bir parça kullanılır. Aynı zamanda camda hasar meydana geldi ise cam değişimi sağlanabilir. Çok fazla eskimiş olan ve sürekli sorun çıkaran duşakabinlerin değiştirilmesi daha faydalıdır.Silikonlarda meydana gelen sökülme gibi sorunlarda ise yeniden silikon uygulanır. Yıldırım duşakabin tamiri konusunda hizmet veren firmamız her arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Duşakabin Tamirinde Parça Değişimleri

Duşakabin modelleri tamir edilirken bazı parçaların çok eski olması veya kırık olmasından dolayı kullanılmaması gibi durumlarda yeni parçalar ile değişim yapılır.Böylelikle en etkili tamir işlemi yapılır. Yıldırım duşakabin tamiri işini yapan firmamız bu işlemi en iyi şekilde yaparak duşakabini tekrar kullanıma hazır hale getirir. Her türlü duşakabin sorununda firmamızdan tamir hizmeti alabilirsiniz.